APARTAMENT 78 M2 NE TIRANE

Shitet nga: erald 30 Sht 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Tiranë
Apartament 78 m2
1 + 1 + tualet + blk
Kati i 2 banim
Orientimi jug lindje
I pozicjonuar ne menyre qe e rreh dielli gjat gjith dites
Dhomat jan te medha dhe katrore
Tualiti esht i pershtatshem per te gjitha paisjet e nevojshme si dhe ekstra si vask hidro masazh etj

Ndertim teprr cilesor dhe bashkekohor
Adresa tek restorant fresku tirane. Ngjit me restorant fresku
Tel 0682506016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim