APARTAMENT 3+1 Rr SHYQYRI ISHMI 85 m2

Shitet nga: Orial 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Komuna: Tiranë
Apartamenti ndodhet mbrapa njesis bashkiake 1-2. pallat i vjeter kati i 3. Eshte i perbere nga 3 dhoma 1 guzhine+aneks 1 banjo dhe 1 ballkon ka pozicionim lindje-perendim. siperfaqja e apartamentit eshte e paster. eshte 8 min larg qendres dhe 3-4 min larg cdo institucioni si shkollat, ambulanaca dhe spitalet. eshte ne nje lagje shum te mire. per me teper mos hezitoni te vini per ta shikuar. SHITET PA AGJENSI me hipoteke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim