APARTAMENT 1+1 69m2 ne Tirane

Shitet nga: ELTON 06 Dhj 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Tiranë
SHITET APARTAMENT ME HIPOTEKE TEK PALLATI I VERDHE PRANE CASA ITALIA.
HYRJA NDODHET NE KATIN E GJASHTE TE BANIMIT DHE KA NJE KAT BANIMI SIPER.
PALLATI ESHTE I PAJISUR ME ASHENSOR DHE KA DRITA E UJE NE 24 ORE.
APARTMENTI ESHTE I MOBILUAR NE MENYRE BASHKOHORE E SHITET I MOBILUAR.
SHTEPINE MUND TA SHIHNI NGA E HENA NE TE PREMTE NGA ORA 17 DERI NE19.
JU FALEMINDERIT.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim