APARTAMENT 1+1=63M2

Shitet nga: SHTEPI 11 Dhj 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Tiranë
SHITET APARTAMENT 1+1=63M2, I CILI NDODHET 350M NGA UNAZA E RE MBAS ALFA BANK,
APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E TETE, DHE TE FUNDIT, NDODHET NE FAZE E RIFINITURAVE, PLANIMETRI SHUM E PERSHTATSHME PER BANIM.
MUNDET TE SHITET ME 380EURO, DHE TE NDERROHET ME MAKINE TE RE , MBI 2006 PLUS DIFERENCEN, POR MAKINA TE JET ME CMIMIN E TREGUT.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim