4 Apartamente ne Tiranë

Shitet nga: Agim 13 Sht 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 240 m2
Komuna: Tiranë
shiten 4 apartamente ne nje hipoteke te vetme , 3 jane 1 + 1 , 1 eshte 2+1 , kati I dhe II me ballkon , cmimi teper i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim