2+1 Ali Demi Tirane

Shitet nga: Agron 11 Gsh 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Tiranë
Pershendetje. Eshte e konsideruar 2+1 ne dokumentacion, por eshte dykateshe e kohes se xhaxhit, jo menje hapsire sic jane appartamentet e reja sot. Sip eshte 60m2, Ka dy dhoma, eshte koridori i ndenjes (sonxhorrno), eshte banjo, guzhina dhe ka nje dalje ne terrace e cila mund te ta shfrytezoni per te ndenjur dhe shijuar ajrin dhe me pamje nga fusha. Gjate gjithe dites qe nga mengjesi e deri ne mbremje shtepija eshte e ndricueshme nga dielli. Eshte gjys"e kompletuar,(dy krevate teke, nje dollap rrobash treshe, nje comodine rrobash, bufe te madhe disi, lavatrice, frigorifer, nje sobe me gas) Uje ka gjate gjithe kohes ( dy depozita 500 litroshe ) dhe kur beni dush eshte nje pompe shtytese qe sherben per presjonin e ujit. Keni sahatin tuaj per elektrikun dhe sahatin e ujit (sa harxhon aq dhe paguan) Eshte me karpet dhe jo me pllaka, por gjerat e tjera mund te te vini e ti shikoni vete nese do te ishit te interesuar. Shtepia eshte ne katin e dyte, me dere kryesore hekuri nga poshte qe mbyllet ne darke per effekt sigurije. Pallati eshte sapo fillon fusha e Ali Demit, eshte pallat i kohes se xhaxhit sic ju thashe me larte, por eshte shum qetesi dhe shtepija eshte shume e kendeshme per te banuar pa as edhe nje kompleks. I keni te gjitha gjerat rreth e rrotull, dyqane, supermarkete, stacion autobuzi perkrah shtepise kur te sjell nga qendra dhe perballe kur iken per ne qender (ne rast se doni te ikni apo vini me autobus ose 10 min ne kembe ). 10 min ne kembe per studentat ( per tek qytet studenti ). Keni fushen afer ku ka kend loj"rash per femijet, kalceton "Loro Borici", keni aksses me rrugen e re qe te lidh direkt me spitalet dhe me qendren.(Ky informacion eshte per ata qe vijne nga rrethet, se per ata qe jetojne ne Tirane, mendoj se e kane idene se ku eshte). Ja kaq te dashur miq, nese jeni te interesuar mirsevini qe ti hidhni nje sy vete.
Mund te te sherbeje edhe per zyre, arkitekt, topograf, etj
Ju Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim