Durres, shitet vile ne plazh 50000 Euro te pish..

Shitet nga: adriana 07 Gsh 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : golem kavaje

shitet vile mes pishave ne krah te restorant hena.
vila eshte me dy dhoma gjumi, me gjuzhine, sezhorno dhe verande me tende te levizshme.
eshte e pajisur me televizor,frigorifer,kondicioner,lavatrice dhe guzhine moderne bashkekohore.
bregu i detit eshte 100 metra larg viles.
uje e drita 24 ore.
per arsye emigrimi vila vihet edhe ne shitje me vleren 50 mije euro ju lutem kontaktoni ne kete numer tel 0692258233
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim