Apartament te "Komuna e Parisit"

Shitet nga: Gerald 24 Tet 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

104 880 EUR

Komuna: Tiranë
Apartament 2+1 , 2banja + ballkon me pamje nga lindja , ballkon i mbyllur dhe me tende , dritare me dopjo xham kati i 2. 920e m2 cmim i diskutueshem. Adresa : Komuna e parisit , rruga "Ibrahim Kodra" pallati Elite Club.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim