Apartament prej 110m2 ne Tirane

Shitet nga: Saimir 20 Sht 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Tiranë
shes apartament ne tirane kati 5 2+1 2 vc shtepia ka guzhinen eshte gati per banim mund ta jap dhe me qera me afat te gjate
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim