Apartament 3+1

Shitet nga: Valentina 08 Krr 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 106 m2
Komuna: Tiranë
Shitet Apartament 3+1, me dy ballkone te medhenje, njeri sa gjeresia dhe njeri sa gjatesia e shtepise, me kuzhine me vete dhe me nje banjo. Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicionere! Apartamenti, i hipotekuar, eshte papafingo, ne katin e fundit te nje ndertese 6 kateshe, e vetmja ndertese ne ate zone pasi vendondodhja eshte shume e favorshme per te mos u ndertuar me pallate te tjera. Pallati ndodhet perballe me Godinat e Inxhinjerise se Nderimit dhe ne pjesen e mbrapme ndodhet fusha e sportit e Institutit te fiskultures. Zona eshte e qete dhe eshte e mbushur me te gjitha fasilitetet si dyqanet, lokalet, marketet, klinikat, kopshtet, shkollat, farmacite, rajoni policie, floktoret, fushe sporti dhe cdo sherbim i mundshem qe nevojitet gjendet vetem 1 minute larg.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim