APARTAMENT PER ARSYE EMIGRIMI.

Shitet nga: Daku 22 Maj 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 71.3 m2 neto + 4 meter qe jan shkallet 75 m2 gjithsej. Apartamenti ndodhet tek fresku 200 meter mbi TV Tirana 2000. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjithe aksesoret e domosdoshme plus ka edhe sistem ngrohje me kaldaje . Ka 1 dhom, 1 kuzhin te madhe edhe banjo . Apartamenti eshte i hipotekuar dhe ka nje cmim te padiskutueshem prej 40 mij euro. Shtepine e shes per arsye sepse me ka dal llotaria amerikane edhe do iki familjarisht jashte shtetit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim