APARTAMENT 3+1, Me Certifikatë Pronësie

Shitet nga: xhulio 08 Dhj 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: KOMUNA PARISIT
Sipërfaqe: 145 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Tiranë
Shitet apartament i tipolgjise 3+1 i pajisur me certifikate pronesie. Pallati eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes Parisit shume afer Universitetit te New York. Ndodhet ne katin e 8-te te banimit i pajisur me ashensor. Apartamneti eshte i perbere nga 3 dhoma fjetje, 2 banjo, 1 dhome ndenje, 1 ballkon, koridor dhe nje ambjent per garderob.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim