shiten letra per kase dhe letra per printer

Shitet nga: alban 14 Nën 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2,5 LEK

Komuna: Tiranë
letrat e kases kushtojne 250 lek te vjetra copa dhe te printerit 700 lek te vjetra copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim