Vibrues e re me tre kate

Shitet nga: enzo marku 17 Dhj 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet ose nderrohet me makine site vibruese e re (e pa ven fare ne pune), me tre kate (1500x4000)mm.
Prodhimtaria Q≤120m3/ore.
Ka ne perberje minibazament dhe sustat.Vendi i montimit te elektromotorrit pershtatet per cdo lloj bazamenti te tij.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim