Transformator Elektrik 2 cope 630 KvA!!!!!!!

Shitet nga: transformator 22 Nën 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shiten okazion ,ofrojme dhe paisje te tjera elektrike te shumllojshme. kemi dhe trasformator te llojeve te ndryshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim