Stabilizator ANDELI SVC-30000VA

Shitet nga: Ilir 12 Tet 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet per shkak te mbylljes se aktivitetit Stabilizator ANDELI SVC-3000 VA. Eshte shume pak i perdorur, dhe eshte ende brenda afatit te garancise nga Fredi Gjenerator.
Per kontakt:
+355 69 450 0444
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim