Ralf Moeller set aromatik nga LR Health&beauty (..

Shitet nga: admir 17 Sht 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

61 EUR

Komuna: Tiranë
ky set aromatik permban
1parfum
1after shave
1shampo per trupin dhe floket
produkti eshte origjinal i ardhur direkt nga gjermania
produkti ju vjen direkt ne shtepi mjafton te telefononi ne numrin 0682096578
shpresoj qe te mbeteni te kenaqur si shume kliente te tjere.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim