Raki rrushi te bardh te cilesis se larte

Shitet nga: Dritan 06 Nën 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Tiranë
Shesim raki me shumic dhe pakic te cilesis se larte e bere nga rrush i bardhe.
Rakia eshte vetem rrush pa sheqer!
esht shume e shishme dhe arome te kencme.
me pak fjale te kenaq shpirtin

cmimi 5 mij lek 1liter padiskutushem. cel 0688422308 ose Email. gjata11@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim