RISI- Maska e fytyres per heqjen e rrudhave

Shitet nga: Maska 06 Krr 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Tiranë
Jepini fund botoxit dhe operacioneve plastike per terheqjen e lekures.

Maska amerikane e fytyres Skindulgence ekziston ne tregun nderkombetare qe 13 vite dhe ka treguar nje sukses te mahnitshem ne heqjen e rrudhave dhe regjenerimin e lekures.
Seti permban 3 komponente: Pastruesin e fytyres, Masken dhe losioni per tonifikimin e lekures. Seti eshte i mjaftueshem per perdorim tre mujor, kurse rezultati verehet qysh ne perdorimin e pare.
Ky produkt eshte prezent ne shume vende te botes, e tani dhe ne Kosove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim