Pulla poste te filatelise shqipetare.para viteve..

Shitet nga: teuta 02 Gsh 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
disponoj pulla poste te filatelise shqipetare te para viteve 90-te.jane te tematikave te ndryshme me nga 8-24 pamje secila.si p.sh.me portretet e figurave te shquara si:atdhetar,rilindas,politikan etje.me tema te tilla si:vepra te ndryshme artistike dhe ekonomike te realizmit socialist,me tema nga arkiologjia,qyteteve muze etjesi dhe nga flora dhe fauna,kostumet popullore,lojrave olimpike e tema te tjera.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e paraqitur aty
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim