Portbebe dhe Soxholino te firmes Giordani

Shitet nga: Xhevahir Ziri 28 Dhj 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet nje set Portbebe dhe Soxholino per Bebe, te firmes Giordani.
Jane ne gjendje shume te mire, te perdorur shume pak.
Per me teper mund te na kontaktoni:

E-mail: xhevahirziri@hotmail.com
Cel: 0692945850
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim