Pishine me gjith pompen

Shitet nga: turi 05 Krr 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
shes pishine me gjith pompen perkatese. madhesia 3.5m me 3.5m. e pershtatshe per cdo ambiet. bashke me pishinen ka dhe nji varke gome me 2 lopata. cmimi 10.000 leke te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim