Patina Flash Roller

Shitet nga: Juli 09 Nën 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 LEK

Komuna: Tiranë
Jane mini patina me dy goma dhe shum te leta per tu komanduar sa her qe ecen japin drite dhe nik mbarojn ndonjeher sepse karikohen me dinamo jan te blera ne turqi ... cmimi i pa diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim