Oculus Rift Development Kit 1

Shitet nga: Erion Jaho 28 Qer 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Eshte perdorur per rreth 2 jave dhe eshte ne gjendje si te re, Perfshin te gjitha aksesoret
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim