Makine per Tatto [BIOTEK]

Shitet nga: Anonim 24 Qer 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet , Makina per tatuazhe e firmes BIOTEK , ne gjndje te shkelqyer pune. Eshte shum pak e perdorur , e ardhur nga italia dhe shitet per arsye ekonomike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim