LAMPA ELEKTRIKE

Shitet nga: LAMPA 09 Qer 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 LEK

Komuna: Tiranë
SHES DRITA DHE ZIP LAMPA.

PRODHIM EUROPIAN.

TE PA PERDORTA DHE TE PAKETUARA NGA FABRIKA.

JANE ORIGJINAL NGA NIKELI DHE XHAM QE DURON SHTYPJE TE MADHE.

VIJN SE BASHKU PJESA QE VENDOSET NE TOKE DHE DRITA (FOTO)..

CMIMI PER COPE 37 EURO.


ME SHUMICE 30 EURO.


NXITONI NUK KANE MBET EDHE SHUME
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim