Gps Garmin etrex

Shitet nga: Renis 18 Dhj 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Tiranë
Garmin eTrex H është një handheld marrës GPS që mund të përdoret nga njerëz në këmbë apo ata që janë në nevojë për drejtime ngarje.Marrës Garmin GPS është Waas skriptet për të siguruar një ndjeshmëri të lartë për të dhënë udhëzime më të sakta në këmbë.GPS receiver përfshin një raport kontrast në një ekran të zi dhe të bardhë, dhe backlighting është në dispozicion për shikimin natën.Marrës Garmin GPS është i papërshkueshëm nga uji në mënyrë që ajo mund të përdoret në kushte të thyer dhe të lagësht.Garmin eTrex H peshon vetëm 5.3 oz, kështu që është i vogël dhe të lehta të mjaftueshme për të kryer në treks të gjatë. Dimensionet e marrës Garmin GPS përfshijnë 1,2 inç në gjerësi nga 2 inç në thellësi nga 4.4 inç në gjatësi.Garmin eTrex H është i aftë për ruajtjen pikë mënyrë dhe ka vend për 500. Përveç kësaj, 20 rrugë mund të vendosen deri në marrës GPS dhe ruhen për t'u përdorur me 125 pikë mënyrë që të jenë të planifikuara për secilin nga këto 20 rrugëve. Kjo marrësi është një pajisje e vogël dhe handheld që është më e dobishme për ata që janë në këmbë që mund të trekking, hiking, ose kampe.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim