Gabine lyerje (furre) CMC

Shitet nga: Gabine lyerje 07 Tet 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Tiranë
Gabine lyerje (furre) CMC made in italy
Furra eshte pothuajse e re ne gjendje shum te mire, eshte perdor vetem disa here per trajnime dhe gjera te vogla. Kaldaja po ashtu eshte e paperdorur. Permasat 6m x 4m.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim