Furre per byrek dhe pica

Shitet nga: Pjeter 11 Tet 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Okazion shitet furre per puca byrek me tava e kompletuar ne gjendje shume te mire pune me gaz dhe kored...per me shume inf telefononi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim