Furre Druri nga ITALIA super OFERTE

Shitet nga: Ermal 30 Tet 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 LEK

Komuna: Tiranë
Furre druri nga Italia.
permsat jane 2mX2m (te bazes se furres)
Eshte perfekte per pica, mish ne hell, dhe gatime te tjera furre.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim