Fito para nga interneti

Shitet nga: eduart 21 Krr 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Përshkrim i sendit

--Jeni te papune,deshironit e fitoni para nga interneti pa u lodhur??
Tashme mund te fitoni para te sigurta nga interneti,stop mashtrimeve stop viruseve,keto faqe perdoren nga miliona perdorues dhe jan shume te sigurta.

--E vetmja gje qe duhet te beni eshte te postoni linqe qe te klikohen nga te tjere perdorues interneti nga cdo cep i botes.
Mund te perdorni facebook,youtube,tweeter per te bere te mundur marjen e sa me shume klikimeve.
Ju duhet thjesht pak durim dhe cdo gje eshte e realizueshme!

***-Menyra e 1-Per tu regjistruar klikoni ne : http://adf.ly/qSksQ
(kjo faqe eshte me e lehte per tu perdorur pasi e vetmja gje qe duhet te beni eshte te klikoni mbi disa linqe(VIEW ADS) qe zgjasin me pak se 5 sec) shume e thjeshte ne perdorim,tashme un fitoj cdo dite nga 5 deri 8 dollar vetem duke qendruar para kompiuterit!!!

***-Ky eshte linku http://adf.ly/qSkyQ ku shpjegohet fare mire sesi funkisonon strategjia e punes!


Plotesoni te dhenat tuaja personale e me pas jeni gati te fitoni PARA!!!!!

SUKSESE!!!!! :D
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim