Elektrik led & stun gun VETEMBROJTJE

Shitet nga: d 30 Gsh 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

107 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje elektronike vete-mbrojtese me fuqi te larte goditese dhe drite.
Elektrik dore dhe paralizues elektrik (electro-shock/stun gun)
Drite super e ndritshme LED, per shume ore pune
elektro shock shume i fuqishem per vetembrojtje me kellef najloni, karikues 220 v, ne kuti dhe me fleten spjeguese.
Mbahet ne cante, xhep, rrip pantallonash, makine etj per vetembrojtje
I ri, i paperdorur, i eshte bere vetem cikli i baterise

pesha: 170 gram
gjatesia: 190 mm
diameter: 38 mm
0685673689
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim