Boksa

Shitet nga: fran 23 Sht 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
shes dj boksa 4 cop, 2 kolona JBL 500 wat , 2 stativa audiphoni 350 wat rms bashk me kamaleca, amplifikator Elekro-voic Q 99 1800 wat ,cd player american audio 3000 cop2 mixer 3 kanalesh dhe valixhen jan te reja ,kam dhe mixer per liwe 8 kanalesh me efekte, 2 mikrofona ,kufje , shiten per arsyje emigrimi tel 0684950310
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim