Bare per semundjen Alopecia Areata

Shitet nga: Erdogan 25 Tet 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Quhem Erdogan , jam berber ( frizer meshkujsh ) me pervoje 70 vjeqare. Pergadis bare 100% natyral per sherimin e semundjes Alopecia Areata.Sukses te garantuar 100%. 10/10 pacientave jane ndare te kenaqur me baren brenda rajoneve te Kosoves. Bare 100 vjeqare,e trasheguar brez pas brezi. Perveq rasteve qe kane qene ne rrezatim , bara do t'ju sjell rezultate 100% te plota. Ju premtojme qe do ndaheni te kenaqur. Per informata me te hollesishme , kontaktoni ne numrin +37744199485 dhe ne email adresen nurxhan94@gmail.com , ose ne Prishtine , rruga Bajram Kelmendi , nr.22.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim