BELKIN CAR CHARGER KIT

Shitet nga: BELKIN 17 Nën 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Tiranë
Karikues makine dhe 2 kabell 2 METRA per lidhje me pc/charger usb BELKIN (marke e njohur) origjinal te paperdorur, te sjelle nga anglia.
.
Per iPhone 3g/3gs/4/4s
iPad 1/2/3/4
iPod 1/2/3/4
.
.
Kablli 2 metra ju lejon ta perdorni devicen tuaj ne largesi nga vendi i karikimit apo kompjuterit.
.
Cmimi eshte OKAZION per cilesine e produkteve.

.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
Iphone ipad ipod apple fishe karikimi usb karikues makine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim