Autovetura

Shitet nga: Ledio 19 Maj 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sjellim vetura me porosi nga Gjermania ,porosija behet 1-3 muaj para , . Nese klienti sesht akoma I vendosur cfar makine te porosis atehere mund ta ndihmojme dhe me sugjerime te ndryshme . Pergjigjemi vetem pyetjeve serioze .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim