7 thika gizhine prej porcelani made in suiss

Shitet nga: Erion 17 Sht 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

135 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shesh set prej 5 thika, 1 qerues perimedh , dhe 1 pale gershere prej porcelani .
Prodhim zvicerian
Te pa perdorura
Profesionale
Sic do e shihni ne foto cmimi i plote eshte 249 euro
Mqs behet fjale per dhurate ta padeshiruar e shes vetem 100 euro
Vertet shume te vleshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim