128Gb USB Flash Memory Super Super

Shitet nga: USB 16 Nën 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Tiranë
Ne nje kohe mjaft te shkurter mbaroi porosia e pare e super USB me madhesine 128Gb.
Porosit dhe ti USB-ne tende pa shpenzuar shume para per Hard Disk te jashtem.

Dergoni menjehere sms ne:

Tel: +3554116100
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim