Fener Yamaha Majesty 250cc dhe Malaguti Phanto..

Shitet nga: Damiano 31 Gsh 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Tiranë
Fener Yamaha Majesty 250cc dhe Malaguti Phantom Max 125cc ne gjendje perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim