Kepuc snowboard

Shitet nga: helvet 29 Nën 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Unisex
kepuc snobordi dhe disa per ecje ne mal dhe disa per patinazh gjithsej jan 25pal kush esht i interesuar cmimi 70 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim