Xhakete , origjinale 2014 , marre ne dyqan mode ..

Shitet nga: ervis 04 Shk 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet Xhakete Origjinale Diavolo , marre ne dyqan mode ne Itali e stines vjeshte dimer 2014.
Ka nje cmim dyqani 300 Euro edhe vjen bashke me canten mbrojtese per cdo aktivitet
Eshte masa 50 ose L dhe ngjyre pana.
Cmimi okazion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim