Veshje Super Super e ngrohte per vende malore

Shitet nga: Endri 24 Dhj 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Veshje super super.e ngrohte per:
Peshkatare,Gjuetare,Alpiniste, dhe per cilindo
qe ben sporte malore,jeton ne mal etj
Keto veshje jane blere ne Gjermani 200€,
Une i kam perdorur vetem nje here,jan speciale...
Masa L por mendoj se jan fiks dhe per XL
Cmimi 100€ pa diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim