Ralf Moeller set aromatik nga LR Health&beauty (..

Shitet nga: Endi 02 Sht 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

63 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
ky set aromatik permban
1parfum
1after shave
1shampo per trupin dhe floket
produkti eshte origjinal i ardhur direkt nga gjermania ne qofte se nk jeni te kenaqur mund ta ktheni produktin mbrapsht duke kontaktuar ne numrin e celularit 0682096578
shpresoj qe te mbeteni te kenaqur si shume kliente te tjere.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim