Ore rado

Shitet nga: xxxxx 13 Tet 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Ore rando ne gjendje te shkelqyer, pothuajse eshte shum pak e perdorur, e sapo ardhur nga zvicra, imitim i tij eshte i vitit 2012, kundra ujit , akrepat i ka te lar me ngjyre floriri gjithashtu dhe numrat etjjj flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim