Makine rroje per meshkuj profesionale blere ne i..

Shitet nga: Ari 21 Maj 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
makina e rrojes eshte ne kuti me te gjitha aksesoret e blere ne itali dhe shum pak e perdorur

Cmimi 140 mije leke te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim