Kmishari Me Porosi

Shitet nga: Vedat 06 Krr 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Bejm kmisha me Porosi per femra dhe per meshkuj per te gjitha grup moshat .


Per Te Gjith te interesuarit mund te na ndjekin per mes FaceBook-ut ne faqe "Kmishari Me Porosi"

Ose per mes kontaktit ne Tel ne Kete nr: 0662121253

Ju Mirepresim !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim