Kepuce dhe atlete per meshkuj

Shitet nga: Geri 02 Dhj 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Kepuce lekure AM nr.43 te reja 4000 lek te reja dhe atlete lekure Fred Perry nr.44 pak te perdorura 3500 lek te reja..
Te diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim