Kepuce Lekure 100% nr 43

Shitet nga: Anon 29 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
Kepuce lekure 100%, numri 43, model i sezonit vjeshte dimer 2014. Jane ASOS dhe jane shume praktike. Jane te paperdorura dhe ne kuti sic dhe fotografite tregojne. I shes sepse mi ben dhurate numer me te madh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim