Atlete Nike

Shitet nga: Marjus 14 Dhj 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për meshkuj
perbehen nga material shum i mire dhe nga mbrenda jane lekure.Nr 42
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim