Veshje dhe paisje masazhi

Shitet nga: Xhovi 17 Qer 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për femra
Shes pantollona, xhinsa te ardhur nga Gjermani 150 cope me çmimin 10 euro copen pe arsyje mbyllje aktiviteti/lokali. Pantollonat jane firmato dhe jane mare me nje çmim shume te larte.
Me kete çmim janw te gjitha masat dhe gjithe sasia 150 cope. Si dhe shes relax per dobesi dhe kryerje masazhi dhe disa funksione te tjera, e re.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim